Tonsil ZG15C/11

Krótko, szybko i na temat. Obudowy ładne, umyte razem z ramkami. Głośniki niskotonowe zregenerowane, a wytłumienie wymienione ze sparciałej gąbki na watolinę.

  • HUBERT C

    Witam. Dziś właśnie przyszły mi zregenerowane GDN 16/15 8ohm i już zostały założone. kolumienki właśnie w ,,fazie testu słuchowego” :-))))). Obudowy 1980r (trochę nie wyraznie napisane ),gąbka 10mm żółta- z innych kolumn tonsil (dostałem gratis), oryginalne zwrotnice, przewody też oryginał. GDW -oryginały (jeden niestety uległ uszkodzeniu podczas przykręcania hmmmmmmm ;-((((( ) .Pozdrawiam. Ps ..kolumienki są takie same jak na twoich fotkach 😉

  • Zoldowicz

    Kto sie teraz bawi w regeneracje glosnikow.Po prostu kupuje sie nowe glosniki i basta.

  • HUBERT C

    Witam. Pozwolę sobie odpowiedzieć: p. Zoldowicz w regeneracje głośników bawi/ą się: ja ( zaczynam 😉 ) , pan J.C (fachura),właściciel tego bloga, gość z Wrocławia od którego odkupiłem GDN 16/15, i masa ludzi z których filmiki są na YT (nie będę wymieniał bo braknie strony :-)))) ). To tak na wstępie, teraz po co to robią – bo nie ma np: takich NOWYCH głośników GDN16/15 8ohm ( już nie są produkowane ). Więc nie ma mowy o kupnie nowego bo fizycznie nie ma takich już po prostu i ,,basta” nie będzie ;-)))). A to co jeszcze jest to resztki zwane ,,koszami głośników” które żeby mogły jeszcze grać dla następnych pokoleń ( np. mojego synka) należy właśnie zregenerować i najlepiej w miarę na podzespołach z WRZEŚNI. Pozdrawiam serd.